KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915096
nr 1691 5096
Inger Rydén (f. 1944), Sverige. "snö promenad". Signerad. Olja på duk, 38x33 cm, yttermått inklusive ram: 48x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:16:50
500 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)